Aktuálně 50364 nabídek práce!

Nabídka práce: Dokončovací práce a pomoc ve výrobě - jen ranní směna, Olomouc

Pozice:
Dokončovací práce a pomoc ve výrobě - jen ranní směna
Zaměstnavatel:
Flenexa plus s.r.o.
IČO:
24741621
Oblast (okres, kraj):
Olomouc
Obor práce:
Výroba a provoz
Nejnižší požadované vzdělání:
Základní
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
Popis práce:

Do našeho týmu CNC obrábění hledáme schopného a pracovitého člena naší party na dokončovací práce. Jedná se o odjehlování obrobených dílců, protahování závitů, čištění, balení.

Pracovní náplň:
odjehlování obrobených dílců, protahování závitů, čištění, balení

Co od vás očekáváme:
- Zodpovědnost a pečlivost
- Manuální zručnost
- Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- Čistý trestní rejstřík, vzdělání min. výuční list
- Znalost sváření výhodou
Výhodou: vyučení v oboru zámečník nebo podobném
praxe na obdobné pozici

Co nabízíme:
- stabilní možnost výdělku ve firmě se zázemím silné společnosti
- férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům
- flexibilitu
- nástup dohodou
- rozmanitá práce bez stereotypu
- mzdu dle kvalifikace kandidáta, od 160Kč/hod

Písemné nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte elektronicky na email.

Místo výkonu práce: Přáslavice u Olomouce

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Ing. Aleš Horák
Telefon:
774 898 757
Počet zobrazení inzerátu:
354×